preloder

O NAS

Michał Sienkiewicz

CEO

+ 48 537908577
m.sienkiewicz@eletive.pl

W 2019 roku ukończyłem studia magisterskie na kierunku Dietetyka prowadzonym na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Obecnie jestem doktorantem w Zakładzie Biochemii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Moje badania dotyczą oceny roli telomerów w przebiegu nieswoistych chorób zapalnych jelit, a także poszukiwania składników pokarmowych, które mogą być potencjalnymi modulatorami tych białek.

Funkcję CEO w spółce pełnię od 2017 roku. Uwielbiam tworzyć i organizować profesjonalnie wydarzenia, które mają wpływ na rozwój świadomości ludzi, w szczególności, gdy są one związane z mózgiem i żywieniem J

Wśród moich zainteresowań pozanaukowych są fotografia krajobrazowa, szachy, pisanie wierszy, bieganie oraz gotowanie.

Ulubione cytaty:

„Nie ufać myślicielom, których umysły wprawia w ruch dopiero cytat.” E. Cioran

„Nie ma osób niezastąpionych, ale są słowa i czy­ny, których nie można zastąpić.” M. Sienkiewicz 😜

Patrycja Szymańska

Współpraca i sponsoring

+48 510527111
p.szymanska@eletive.pl

W 2019 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jestem doktorantką w Zakładzie Zaburzeń Krzepnięcia Krwi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie skupiać się będę przede wszystkim na przeciwpłytkowych i przeciwzapalnych właściwościach polifenoli roślinnych oraz ich zastosowaniu w terapii i profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych. Ponadto, do moich zainteresowań naukowych należy dietoterapia schorzeń metabolicznych oraz chorób skóry.

W wolnym czasie chętnie spaceruję oraz rozwijam znajomość języków obcych – w szczególności języka włoskiego 🙂

Close Menu
×
×

Koszyk